- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines INFOTEC
- ›
- CNC freesmachines INFOTEC 4121 EVO
CNC freesmachine INFOTEC 4121 EVO
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2021 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 4100 mm |
| Breedte van de werktafel | 2100 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 4100 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 2100 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 250 mm |
| Gewicht van de machine | 4.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































