- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines T slotted bed plate STOLLE
- ›
- Horizontale boormachines T slotted bed plate STOLLE DT 4
Horizontale boormachine T slotted bed plate STOLLE DT 4
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adres | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Postcode | 6909 DA |
| regio | Gelderland |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 316247123 |
| Categorie | Boormachines T slotted bed plate STOLLE › |
| Fabrikant | T slotted bed plate STOLLE › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 9373 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Machine hoogte | 350 mm |
| Machine lengte | 4000 mm |
| Machine breedte | 2000 mm |
| Gewicht van de machine | 6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































