Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1995 |
| Garantie | Garantie laars |
| Technische staat | Na de complete renovatie |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 1500 kW |
| Lengte van de werktafel | 1270 mm |
| Breedte van de werktafel | 1270 mm |
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 9 mm |
| Maximale dikte van het vel metaal (RVS) | 6 mm |
| Maximale dikte van het vel metalen (aluminium) | 2 mm |
| Machine hoogte | 2275 mm |
| Machine lengte | 3120 mm |
| Machine breedte | 2230 mm |
| Gewicht van de machine | 5500 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fanuc Fanuc FS 16 LA | |
| CNC-besturing | |
| USB-aansluiting | |
| Servo aandrijving voor de X-as | |
| CO2 laser gas | |
| Technische documentatie | |











































