2D laser BYSTRONIC Byspeed 3015 - 5.200 watt
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Finland |
| Bouwjaar | 2004 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Bij ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 5.2 kW |
| Lengte van de werktafel | 3000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1500 mm |
| Aantal tafels | 2 pcs |
| Aantal koppen met lasers | 1 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| Laser met lenzen | |
| Servo aandrijving voor de X-as | |
| Servo-aandrijving voor de y-as | |
| Servo aandrijving voor de Z-as | |













































