Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2011 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7992 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Laservermogen | 4 kW |
| Lengte van de werktafel | 3000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1500 mm |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 9300 mm |
| Machine breedte | 6200 mm |
| Gewicht van de machine | 13 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































