- UniMachines
- ›
- Plasma en gas snijmachines
- ›
- 2D plasmasnijders
- ›
- 2D plasmasnijders ALLTRA
- ›
- 2D plasmasnijders ALLTRA G 14-12
2D plasmasnijder ALLTRA G 14-12
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Wisconsin |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2032 mm |
| Breedte van de werktafel | 325.1 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 15.2 m/min |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 15.2 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 15.2 m/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| HYPERTHERM VOYAGER III | |
| CNC-besturing | |
















































