- UniMachines
- ›
- Plasma en gas snijmachines
- ›
- 2D plasmasnijders
- ›
- 2D plasmasnijders CEBORA
- ›
- 2D plasmasnijders CEBORA POWER PLASMA 3035/M
2D plasmasnijder CEBORA POWER PLASMA 3035/M
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2017 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1500 mm |
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 2 mm |
| Nauwkeurigheid van de positionering | 0.07 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































