- UniMachines
- ›
- Plasma en gas snijmachines
- ›
- 2D plasmasnijders
- ›
- 2D plasmasnijders CORMAK
- ›
- 2D plasmasnijders CORMAK VOLCUT 4000x2000
2D plasmasnijder CORMAK VOLCUT 4000x2000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2019 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 4000 mm |
| Breedte van de werktafel | 2000 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 10000 kg |
| Reisduur X-as | 200 mm |
| Machine hoogte | 1450 mm |
| Machine lengte | 4880 mm |
| Machine breedte | 2490 mm |
| Gewicht van de machine | 1.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| Portaal met dubbele aandrijving | |
| Centrale smering | |

















































