- UniMachines
- ›
- Plasma en gas snijmachines
- ›
- 2D plasmasnijders
- ›
- 2D plasmasnijders LVD
- ›
- 2D plasmasnijders LVD PHOENIX 3015-FL
2D plasmasnijder LVD PHOENIX 3015-FL
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2016 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Machine hoogte | 2500 mm |
| Machine lengte | 10635 mm |
| Machine breedte | 6315 mm |
| Gewicht van de machine | 14 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































