- UniMachines
- ›
- Plasma en gas snijmachines
- ›
- 2D plasmasnijders
- ›
- 2D plasmasnijders MGM HERBERT
- ›
- 2D plasmasnijders MGM HERBERT OMNICUT 2600
2D plasmasnijder MGM HERBERT OMNICUT 2600
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1500 mm |
| Maximale uitgangsstroom | 130 A |
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 200 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































