- UniMachines
- ›
- Buigmachines
- ›
- 4 roll plaat buigmachines
- ›
- 4 roll plaat buigmachines SAHINLER
- ›
- 4 roll plaat buigmachines SAHINLER 4R HSS 30-350
4 rol plaatbuigmachine SAHINLER 4R HSS 30-350
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adres | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Postcode | 6909 DA |
| regio | Gelderland |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 316247123 |
| Categorie | Buigmachines SAHINLER › |
| Fabrikant | SAHINLER › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 8926 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale dikte van het gewalste plaatwerk | 20 mm |
| Werklengte van de rollen | 3100 mm |
| Aantal aangedreven rollen | 2 pcs |
| De diameter van de rol niet. 1 | 350 mm |
| De diameter van de rol niet. 2 | 350 mm |
| De diameter van de rol niet. 3 | 260 mm |
| Totaal vermogen vraag | 22 kW |
| Machine hoogte | 1900 mm |
| Machine lengte | 6000 mm |
| Machine breedte | 2200 mm |
| Gewicht van de machine | 15 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| NC-besturing | |
















































