- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Automatische CNC draaibanken
- ›
- Automatische CNC draaibanken CITIZEN
- ›
- Automatische CNC draaibanken CITIZEN L 16 VI
Automatische CNC draaibank CITIZEN L 16 VI
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Michigan |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 199.9 mm |
| Maximale draaidiameter | 16 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 10 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 16 m/min |
| Diameter van de spil boring | 22.1 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 300 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 10000 1/min |
| Aantal aangedreven gereedschappen in het torentje | 11 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| MITSUBISHI CNC CONTROL | |
| Bar feeder | |
| Subspil | |

















































