- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Automatische CNC draaibanken
- ›
- Automatische CNC draaibanken FAT
- ›
- Automatische CNC draaibanken FAT TUR 560 MN
Automatische CNC draaibank FAT TUR 560 MN
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 2000 mm |
| Maximale draaidiameter | 560 mm |
| Aantal spindels | 300 pcs |
| Maximum snelheid voer in X-as | 8 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 8 m/min |
| Diameter van de spil boring | 105 mm |
| Werkstuk gewicht in boorkop (max) | 600 kg |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 2000 kg |
| Losse kop ganzenveer diameter | 100 mm |
| Totaal vermogen vraag | 18.5 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-technologie cycli | |
| Draaikop | |
| Technische documentatie | |











































