Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximum diameter as (geknipt op 90 graden) | 300 mm |
| Minimumsnelheid van het zaaglint | 19 m/min |
| Maximum snelheid van het zaaglint | 95 m/min |
| Machine hoogte | 1700 mm |
| Machine breedte | 2140 mm |
| Machine lengte | 1880 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































