- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen DENISON MULTIPRESS
- ›
- C frame van hydraulische persen DENISON MULTIPRESS WT-120 M
C kader hydraulische pers DENISON MULTIPRESS WT-120 M
| Categorie | Hydraulische persen DENISON MULTIPRESS › |
| Fabrikant | DENISON MULTIPRESS › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Pennsylvania |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | TK-19001 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 10.9 t |
| Maximale slag van de zuigerstang | 279.4 mm |
| Lengte van de onderste tafel | 508 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 558.8 mm |
| Snelheid van de zuigerstang (zonder belasting) | 89.3 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (drukken) | 70.7 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (retour) | 170.2 mm/s |
| Maximale druk | 13.2 MPa |
Uitrusting | |
|---|---|
| Verlichting | |









































