- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen HANS SCHOES
- ›
- C frame van hydraulische persen HANS SCHOES SH/C 40
C kader hydraulische pers HANS SCHOES SH/C 40
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Overijssel |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 5771 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 40 t |
| Throat diepte (afstand van het frame aan de zuigerstang as) | 265 mm |
| Maximale slag van de zuigerstang | 300 mm |
| Lengte van de onderste tafel | 850 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 400 mm |
| Maximale afstand tussen de tafels | 550 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































