- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen Stanko
- ›
- C frame van hydraulische persen Stanko P6330 100T
C kader hydraulische pers Stanko P6330 100T
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 100 t |
| Throat diepte (afstand van het frame aan de zuigerstang as) | 750 mm |
| Maximale slag van de zuigerstang | 500 mm |
| Lengte van de onderste tafel | 630 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 800 mm |
| Vermogensbehoefte | 22 kW |
| Machine hoogte | 2150 mm |
| Machine lengte | 900 mm |
| Machine breedte | 2170 mm |
| Gewicht van de machine | 5290 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |










































