- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen WMW
- ›
- C frame van hydraulische persen WMW PYE 250 9S/M
C kader hydraulische pers WMW PYE 250 9S/M
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 250 t |
| Maximale slag van de zuigerstang | 500 mm |
| Lengte van de onderste tafel | 900 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 630 mm |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 2500 mm |
| Machine breedte | 3800 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































