- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen
- ›
- C frame van hydraulische persen ZTS
- ›
- C frame van hydraulische persen ZTS LEK 160
C kader hydraulische pers ZTS LEK 160
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 160 t |
| Maximale slag van de zuigerstang | 160 mm |
| Vermogensbehoefte | 11 kW |
| Machine hoogte | 3350 mm |
| Machine lengte | 1380 mm |
| Machine breedte | 1950 mm |
| Gewicht van de machine | 1200 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































