- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines FORTUNA
- ›
- Cilindrische slijpmachines FORTUNA F 25 S 1000
Cilindrische molen FORTUNA F 25 S 1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Brescia |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 1000 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 350 mm |
| Center hoogte | 175 mm |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 600 mm |
| Totaal vermogen vraag | 28 kW |
| Gewicht van de machine | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Hydraulisch gestuurde losse kop | |













































