- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines KARSTENS
- ›
- Cilindrische slijpmachines KARSTENS K 26 /1000
Cilindrische molen KARSTENS K 26 /1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het slijpen (as) | 1000 mm |
| Maximale diameter van het slijpen (as) | 320 mm |
| Center hoogte | 180 mm |
| Maximaal gewicht van de as tussen de centra | 250 kg |
| Maximale draaisnelheid van de slijpschijf spindel | 1720 1/min |
| Maximale rotatiesnelheid van het werkstuk spindel | 600 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 22.5 kW |
| Machine hoogte | 2250 mm |
| Machine lengte | 5070 mm |
| Machine breedte | 4024 mm |
| Gewicht van de machine | 3.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| ECKELMANN EL-X 1000 | |
| Technische documentatie | |












































