- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines
- ›
- Cilindrische slijpmachines MICRON
- ›
- Cilindrische slijpmachines MICRON MIC-600I-15D-RDT-CNC
Cilindrische molen MICRON MIC-600I-15D-RDT-CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de slijpschijf spilaandrijving | 22 kW |
| Diameter van een nieuwe slijpschijf | 610 mm |
| Diameter gat in de slijpschijf | 304.8 mm |
| Machine lengte | 6900 mm |
| Machine breedte | 4500 mm |
| Gewicht van de machine | 8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 18 T | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Centrale smering | |














































