- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken BIGLIA
- ›
- CNC draaibanken BIGLIA Smart Turn S Extended
CNC draaibank BIGLIA Smart Turn S Extended
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 15259 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1300 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 400 mm |
| Totaal vermogen vraag | 55 kW |
| Lengte van de draaibank | 5600 mm |
| Breedte van de draaibank | 2.3 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2500 mm |
| Gewicht van de draaibank | 11.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC Series 31i Model B5 | |
| Chip transporter | |
| C-as synchrone | |




















































