- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken CITIZEN
- ›
- CNC draaibanken CITIZEN CINCOM L32
CNC draaibank CITIZEN CINCOM L32
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2016 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 6344 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 320 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 32 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 32 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 32 m/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 8000 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 13.5 kW |
| Gewicht van de draaibank | 2.9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Bar feeder | |























































