- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken CZ TECH
- ›
- CNC draaibanken CZ TECH SP 30
CNC draaibank CZ TECH SP 30
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2003 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 3290 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 255 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 640 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 480 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 4000 1/min |
| Lengte van de draaibank | 4000 mm |
| Breedte van de draaibank | 2090 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2250 mm |
| Gewicht van de draaibank | 6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































