- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken DMG GILDEMEISTER
- ›
- CNC draaibanken DMG GILDEMEISTER Twin 42
CNC draaibank DMG GILDEMEISTER Twin 42
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra DMG GILDEMEISTER › |
| Fabrikant | DMG GILDEMEISTER › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2003 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Het apparaat werkt niet - onbekend falen |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Mislukking - kan geen tests |
| Inventarisnummer | 060422 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 650 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 120 mm |
| Diameter van de spil boring | 42 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 7000 1/min |
| Aantal gereedschap torentjes | 2 pcs |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 24 pcs |
| Aantal aangedreven gereedschappen in het torentje | 24 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 65 kW |
| Gewicht van de draaibank | 10.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Siemens Sinumerik 84 | |
| Bar feeder | |
| Bar feeder met stafmagazijn | |
| C-as synchrone | |
| Hydrodehnopnames | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |













































