- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken EMCO
- ›
- CNC draaibanken EMCO E300
CNC draaibank EMCO E300
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 15250 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 550 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 310 mm |
| Diameter van de spil boring | 160 mm |
| Aantal gereedschap torentjes | 8 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 25 kW |
| Lengte van de draaibank | 4500 mm |
| Breedte van de draaibank | 2500 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2000 mm |
| Gewicht van de draaibank | 3.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fagor CNC 8055 Fagor CNC 8055 | |
| Aangedreven gereedschappen | |























































