- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken EST TICINO
- ›
- CNC draaibanken EST TICINO ET-BM-CT 520
CNC draaibank EST TICINO ET-BM-CT 520
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adres | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Postcode | 6909 DA |
| regio | Gelderland |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 316247123 |
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra EST TICINO › |
| Fabrikant | EST TICINO › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 9272 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 4500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 1040 mm |
| Lengte van de draaibank | 7500 mm |
| Breedte van de draaibank | 2200 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2200 mm |
| Gewicht van de draaibank | 11 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































