- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken HYUNDAI
- ›
- CNC draaibanken HYUNDAI L210A
CNC draaibank HYUNDAI L210A
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8263 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 410 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 350 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 4000 1/min |
| Lengte van de draaibank | 2413 mm |
| Breedte van de draaibank | 1651 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1880 mm |
| Gewicht van de draaibank | 4.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































