- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken IKEGAI
- ›
- CNC draaibanken IKEGAI FX 25N
CNC draaibank IKEGAI FX 25N
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Bulgarije |
| regio | София-град |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 077 M/C |
Technische parameters | |
|---|---|
| Draaidiameter over support (max) | 270 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 250 mm |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 11 kW |
| Diameter van de spil boring | 66 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 25 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 1600 1/min |
| Aantal gereedschap torentjes | 2 pcs |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Aantal aangedreven gereedschappen in het torentje | 6 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fanuc CNC Fanuc FX | |
| Spindel met een doorgaand gat | |














































