- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken KOVOSVIT MAS, a.s.
- ›
- CNC draaibanken KOVOSVIT MAS, a.s. Masturn MT 32 CNC - soustruh CNC/ lathe CNC
CNC draaibank KOVOSVIT MAS, a.s. Masturn MT 32 CNC - soustruh CNC/ lathe CNC
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra KOVOSVIT MAS, a.s. › |
| Fabrikant | KOVOSVIT MAS, a.s. › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 221294 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 750 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 800 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 320 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 190 mm |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 0.75 m/min |
| Diameter van de spil boring | 50 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 4000 1/min |
| Lengte van de draaibank | 2160 mm |
| Breedte van de draaibank | 1594 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1875 mm |
| Gewicht van de draaibank | 2150 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Heidenhain Manual Plus 4110 | |


















































