- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken LEADWELL
- ›
- CNC draaibanken LEADWELL LTC-25BLM
CNC draaibank LEADWELL LTC-25BLM
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1090 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 680 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 235 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3200 1/min |
| Lengte van de draaibank | 3783 mm |
| Breedte van de draaibank | 1851 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1955 mm |
| Gewicht van de draaibank | 5.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































