- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MAS
- ›
- CNC draaibanken MAS MASTURN MT 550 i CNC
CNC draaibank MAS MASTURN MT 550 i CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8210 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 550 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 350 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 17 kW |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3000 1/min |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 1000 kg |
| Lengte van de draaibank | 3238 mm |
| Breedte van de draaibank | 1920 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1755 mm |
| Gewicht van de draaibank | 3.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































