- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MAZAK
- ›
- CNC draaibanken MAZAK NEXUS 350-II
CNC draaibank MAZAK NEXUS 350-II
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Draaidiameter boven het bed (max) | 680 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 1200 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 3000 kW |
| Totaal vermogen vraag | 30 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| USB-aansluiting | |









































