- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MAZAK
- ›
- CNC draaibanken MAZAK SQT 15MS
CNC draaibank MAZAK SQT 15MS
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 531 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 300 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 180 mm |
| Aantal spindels | 2 pcs |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 15 kW |
| Diameter van de spil boring | 61 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 35 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 5000 1/min |
| Aantal gereedschap torentjes | 1 pcs |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Subspil macht | 10 kW |
| Maximum subspil snelheid | 5000 1/min |
| Gewicht van de draaibank | 4.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| MAZATROL T32-3 | |
| Subspil | |
| Draaikop | |












































