- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MORI SEIKI
- ›
- CNC draaibanken MORI SEIKI CTX BETA 1250 TC
CNC draaibank MORI SEIKI CTX BETA 1250 TC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | South Carolina |
| Bouwjaar | 2011 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1300 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 499.9 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 449.8 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 30 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 30 m/min |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 35 kW |
| Diameter van de spil boring | 86.9 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 5000 1/min |
| Lengte van de draaibank | 5671.8 mm |
| Breedte van de draaibank | 2720.3 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2067.6 mm |
| Gewicht van de draaibank | 8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Ethernet (LAN) | |
| USB-aansluiting | |
| C-as synchrone | |
| Y-as | |
| Vloeistofkoelsysteem | |









































