- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken MORI SEIKI
- ›
- CNC draaibanken MORI SEIKI NL 1500 MSY/ 500
CNC draaibank MORI SEIKI NL 1500 MSY/ 500
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 515 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 30 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 30 m/min |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 11 kW |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 6000 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Aantal CNC gestuurde assen | 6 pcs |
| Lengte van de draaibank | 4900 mm |
| Breedte van de draaibank | 2000 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2120 mm |
| Gewicht van de draaibank | 6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| MAPPS MSX 850 | |
| Bar feeder | |
| Y-as | |













































