- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken OKUMA
- ›
- CNC draaibanken OKUMA LB 4000 EX II MY 750
CNC draaibank OKUMA LB 4000 EX II MY 750
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 840 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 430 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 300 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 30 kW |
| Diameter van de spil boring | 112 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 4200 1/min |
| Maximale boorlengte in de Y-as | 140 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P300L | |
| Chip transporter | |
| Aangedreven gereedschappen | |































































