- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken OKUMA
- ›
- CNC draaibanken OKUMA LR 15 - MW
CNC draaibank OKUMA LR 15 - MW
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 600 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 203 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3000 1/min |
| Aantal aangedreven gereedschappen in het torentje | 10 pcs |
| Lengte van de draaibank | 3500 mm |
| Breedte van de draaibank | 2000 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2000 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Chip transporter | |
| C-as synchrone | |













































