- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken SPINNER
- ›
- CNC draaibanken SPINNER TC 42 A
CNC draaibank SPINNER TC 42 A
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1994 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 010519 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 500 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 200 mm |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 500 m/min |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 14 kW |
| Diameter van de spil boring | 42 mm |
| Aantal gereedschap torentjes | 1 pcs |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 16 pcs |
| Maximale boorlengte van de losse kop ganzenveer | 100 mm |
| Totaal vermogen vraag | 30 kW |
| Lengte van de draaibank | 1700 mm |
| Breedte van de draaibank | 2200 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1700 mm |
| Gewicht van de draaibank | 4.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens TC 42 A | |
| Hydrodehnopnames | |












































