- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken TAKISAWA
- ›
- CNC draaibanken TAKISAWA TC-2 M II
CNC draaibank TAKISAWA TC-2 M II
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 300.2 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 349.3 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 258.6 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 5.6 kW |
| Diameter van de spil boring | 57.9 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 5000 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 8 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |
| Chip transporter | |
| Vloeistofkoelsysteem | |














































