- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken TOP-TURN
- ›
- CNC draaibanken TOP-TURN S-16C
CNC draaibank TOP-TURN S-16C
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2012 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 380 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 250 mm |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 20 m/min |
| Diameter van de spil boring | 55 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 6000 1/min |
| Aantal aangedreven gereedschappen in het torentje | 6 pcs |
| Lengte van de draaibank | 2220 mm |
| Breedte van de draaibank | 1650 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1950 mm |
| Gewicht van de draaibank | 2.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC Series Oi TD | |
| C-as synchrone | |
| Aangedreven gereedschappen | |














































