- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken YCM
- ›
- CNC draaibanken YCM NT 2000 SY
CNC draaibank YCM NT 2000 SY
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7447 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 519 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 350 mm |
| Diameter van de spil boring | 52 mm |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Gewicht van de draaibank | 7.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC TXP-200FB | |











































