- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines CORREA
- ›
- CNC freesmachines CORREA SUPRA 135
CNC freesmachine CORREA SUPRA 135
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 89-LV00-51286 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 7000 mm |
| Breedte van de werktafel | 3000 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 70000 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 30 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 13500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 5000 mm |
| Machine hoogte | 9000 mm |
| Machine lengte | 22000 mm |
| Machine breedte | 12000 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| Elektronische wiel voor handmatige bediening | |
| Vloeistofkoelsysteem | |













































