- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines DECKEL
- ›
- CNC freesmachines DECKEL FP 3 A
CNC freesmachine DECKEL FP 3 A
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1982 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale toerental van de verticale as, | 2500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 300 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Totaal vermogen vraag | 17 kW |
| Machine hoogte | 2 mm |
| Machine lengte | 2.2 mm |
| Machine breedte | 2 mm |
| Gewicht van de machine | 1.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































