- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines Jafo
- ›
- CNC freesmachines Jafo FYN 50 ND
CNC freesmachine Jafo FYN 50 ND
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1400 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Totaal vermogen vraag | 16 kW |
| Gewicht van de machine | 4500 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC HEIDENHAIN | |
















































