- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines MECOF
- ›
- CNC freesmachines MECOF CS88G
CNC freesmachine MECOF CS88G
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 6000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1000 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 10000 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 20 kW |
| Maximale toerental van de verticale as, | 1600 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 4300 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1900 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































