- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines Poręba
- ›
- CNC freesmachines Poręba WFA 200/SKODA
CNC freesmachine Poręba WFA 200/SKODA
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1983 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | A2064308 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2000 mm |
| Breedte van de werktafel | 2000 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 88 kW |
| Minimum toerental van de verticale as, | 630 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 4000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 10000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1450 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 5500 mm |
| Gewicht van de machine | 30 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| NUM 1040 CNC | |














































