- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines TYNTECH
- ›
- CNC freesmachines TYNTECH FTU 1000
CNC freesmachine TYNTECH FTU 1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1800 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1000 kg |
| Minimum toerental van de verticale as, | 40 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 1750 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1250 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 540 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 550 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Gewicht van de machine | 3.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| TNC 320 | |
| Technische documentatie | |











































