- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC Kopdraaibanken
- ›
- CNC Kopdraaibanken ZERBST
- ›
- CNC Kopdraaibanken ZERBST DP 630
CNC geconfronteerd draaibank ZERBST DP 630
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 600 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 1330 mm |
| Draaidiameter in kloof | 1220 mm |
| Minimum toerental | 11.2 1/min |
| Maximale toerental | 710 1/min |
| Werkstuk gewicht in boorkop (max) | 800 kg |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 805 | |
| Elektronische wiel voor handmatige bediening | |
| Meetsonde voor het gereedschap | |
| Chip transporter | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| Hydrodehnopnames | |
| Pneumatische klauwplaat | |
| Technische documentatie | |















































